FR Izdelano v Franciji Brezplačna dostava pri nakupu nad 100 €

Puloverji · Moški

Pull Marceau

Opis je pripravil/-a PELOT Objavljeno Posodobljeno

Na voljo

Moški pulover z okroglim izrezom iz 100 % ekstra fine merino volne (400 g/m²), oprijetega kroja in iz dvoprejnega pletiva (zmerna toplota, za prehodne sezone), integralno spleten v delavnici PELOT v mestu Vire v Normandiji (14500). Na voljo od XS do 4XL in v 14 barvah.

Lastnosti

  • 100 % ekstra fina merino volna.
  • Okrogel izrez in oprijet kroj.
  • Dvoprejno pletivo, zmerna toplota (za prehodne sezone).
  • Integralno pletenje.
  • Rebrasti zaključki v pasu in na manšetah.
  • Izdelano v delavnici PELOT v mestu Vire v Normandiji (14500).

Barva

Mornarsko modra

Razpoložljive velikosti

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
  • 3XL
Naročite pri TH4 Naš distribucijski partner

Podrobnosti izdelka

Sestava in vzdrževanje: Pull Marceau

Izdelek je spleten, dokončan in pregledan v delavnici PELOT v kraju Vire, en Normandie (14500).

Mere in zaključne detajle je mogoče prilagoditi z izbiro puloverja po meri.

Sestava
100 % čista ekstra fina deviška merino volna. Volna prihaja z odgovornih kmetij, ki spoštujejo dobrobit živali ter ne izvajajo mulesinga ali drugih oblik pohabljanja. Mulesing je kirurški poseg, ki se izvaja na merino ovcah za preprečevanje zajedavcev; PELOT uporablja izključno volno s kmetij, ki tega postopka ne izvajajo.
Gramatura
400g/m²
Ekstra fina merino volna
Ekstra fina merino volna izstopa po finosti vlaken, ki so tanjša od 18,5 mikrona. Ta kakovost ji daje naravno mehkobo in prijeten občutek ob stiku s kožo.
Pletenje v enem kosu
Pletenje v enem kosu je proizvodna tehnika, pri kateri se oblačilo na stroju splete v enem samem kosu, brez rezanja ali sestavljanja šivanih panelov. Zmanjšuje količino odpadnega materiala in izboljšuje obstojnost oblačila skozi čas.
Vzdrževanje
Pralen v pralnem stroju s programom za volno in nežnim ožemanjem. Priporočeno je sušenje na ravni podlagi. Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno.
Koda izdelka
pe-1001
Izvor proizvodnih faz
Pletenje
Francija
Barvanje
Kitajska
Izdelava
Francija

Pravilna izbira in vzdrževanje

Pogosta vprašanja: Pull Marceau

Kakšna je sestava puloverja Pull Marceau?

100 % čista ekstra fina deviška merino volna. Volna prihaja z odgovornih kmetij, ki spoštujejo dobrobit živali ter ne izvajajo mulesinga ali drugih oblik pohabljanja. Mulesing je kirurški poseg, ki se izvaja na merino ovcah za preprečevanje zajedavcev; PELOT uporablja izključno volno s kmetij, ki tega postopka ne izvajajo.

Katere velikosti so na voljo za model Pull Marceau?

Na voljo so velikosti XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL in 4XL.

Kje je Pull Marceau izdelan in kako poteka izdelava?

Pull Marceau je izdelan v delavnici PELOT v mestu Vire v Normandiji (14500). Vsak izdelek je v celoti strojno spleten, brez krojenja ali sestavljanja, nato pa ročno dokončan. Celoten proizvodni postopek poteka v Franciji. Več o izdelavi posameznih izdelkov PELOT preberite na naši strani Francoska izdelava.

Kako vzdrževati model Pull Marceau?

Pralen v pralnem stroju s programom za volno in nežnim ožemanjem. Priporočeno je sušenje na ravni podlagi. Sušenje v sušilnem stroju ni dovoljeno.

V katerih barvah je na voljo model Pull Marceau?

Na voljo je 14 barv: mornarsko modra, ekru, črna, bež, mandarinasta, žafranasta, sivo modra, granatno rdeča, lešnikova, rožnata, jabolčno zelena, živo rožnata, siva in lagunsko zelena.

Ali je Pull Marceau primeren za občutljivo kožo?

Ekstra fina merino volna, uporabljena za Pull Marceau, ima premer vlaken manjši od 18,5 mikrona. Pod to mejo vlakna praviloma ne povzročajo občutka zbadanja. Če ste v dvomih, PELOT priporoča, da pulover pred nošenjem kot vrhnje oblačilo pomerite neposredno na koži.

Kako izbrati velikost puloverja Pull Marceau?

Le Pull Marceau est proposé du S au 3XL en coupe ajustée. Le guide des tailles indique, pour chaque taille, la hauteur totale, le tour de poitrine et la longueur des manches du pull. Les mesures en cm sont sujettes à une tolérance de fabrication de plus ou moins 2 cm. Pour les personnes hésitant entre deux tailles, PELOT recommande de prendre la taille supérieure pour un port plus ample, ou de rester dans la taille habituelle pour une silhouette proche du corps. L’ensemble des Essentiels PELOT est présenté sur la page Essentiels.

Puloverji · Moški · mere v cm

Vodič po velikostih

Mere puloverja v centimetrih po velikostih
Meritev S M L XL 2XL 3XL
Celotna dolžina 66 68 70 71 72 73
Obseg prsi 102 107 112 118 124 130
Dolžina rokavov 63 64 65 65.5 66 66.5

Mere v cm imajo proizvodno toleranco plus ali minus 2 cm.

Če ste med dvema velikostma, izberite večjo za bolj sproščen kroj ali ostanite pri običajni velikosti za bolj oprijet videz.